Mitsubishi Yedek Parça

Fima Otomotiv olarak sizlere, Çin, Kore ve Japon marka otomobillerin yedek parçaları ile diğer tüm otomobil markalarının yedek parçalarının da satış işlemlerini sağlamaktayız. Geniş ürün çeşidimiz içerisinde, Mitsubishi yedek parça grubu da bulunmaktadır. Alo yedek parça hizmet anlayışını, sizler ile buluşturan işletmemiz üzerinden, Mitsubishi marka aracınızın tüm yedek parçalarını tedarik edebilirsiniz. Firmamızın garantisinde ihtiyaç duyduğunuz yedek parçalar, adresinize sorunsuz bir şekilde ulaştırılmaktadır. Mitsubishi araçlarının bütün modellerinin, yedek parçalarını, en uygun fiyatlar ile işletmemizden temin edebilirsiniz.

Mitsubishi Yedek Parça Grupları

Mitsubishi araçlarının, Colt, Carisma, Pajero, Canter Fuso, Galant, L200 Pick Up, Pajero Pinin, L300 Minibüs, Langer, Space Wagon, Outlander, Asx ve Space Star modellerine ait, bütün yedek parça grupları, işletmemiz stoklarında bulunmaktadır. Talep ettiğiniz araç yedek parça gruplarını ise, dış aksamlar, kaporta aksamları, ön takım, radyatör, süspansiyon, fan, aydınlatma sistemi, debriyaj, filtreler, balata, fren, mekanik sistem, disk, yakıt sistemi, motor aksamı, elektrik sistemi, kilit ve fitil grubu ile ateşleme sistemi meydana getirmektedir. Bahsedilen gruplara ait, her hangi bir Mitsubishi yedek parça satın almak için, işletmemiz ile irtibata geçebilir ve ihtiyaç duyduğunuz parçanın, hızlı bir şekilde adresinizde olmasını sağlayabilirsiniz.

Mitsubishi Yedek Parça Çeşitleri

 

En uygun Mitsubishi yedek parça fiyatları ile karşınıza çıkan işletmemizde, bulabileceğiniz Mitsubishi yedek parçaları, sınırsız olmak ile birlikte, şu şekilde bazı örmekler vermek mümkündür. Kapı toz lastiği, ön cam su bidonu, arka tampon ucu, ön panel sacı, ön panjur, ön köşe paneli, kilometre saat çerçevesi, dingil tamir takımı, debriyaj pedal burcu, vites körüğü, debriyaj çatal körüğü, far üst sinyali, kapı aynası, reflektör, ön sağ ve sol sinyaller, far lambası verilebilecek örneklerdir. Ayrıca, mazot depo şamandırasından yakıt filtresine, yağ filtresinden hava filtresine, cam krikosundan debriyaj setine, el fren telinden arka makas takozuna kadar, diğer yedek parça grupları da, stoklarımızda yer almaktadır. Aracın, hangi aksamında hangi parçaya ihtiyaç duyuyor iseniz, işletmemiz ile irtibata geçebilir ve ihtiyacınız olan parçaya, en uygun fiyatlar ile kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde, hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.